Тежка загуба за „Левски“ в първата контрола

Отборът на „Левски” (гр. Левски) претърпя тежка загуба с 5:0 от „Локомотив” (Г.О.) в първата си зимна контрола. Срещата се игра в Царева ливада. През първото полувреме мачът бе равностоен. Владимир Мичев изпусна дузпа за „железничарите“. Любомир Тодоров и Цветан Петров пък отправиха по един опасен удар към вратата на горнооряховския тим. Малко преди почивката нападател на „Локо“ се възползва от неразбирателство в защитата на левскарите и откри резултата. В 25 мин. неприятна контузия получи Цветослав Игнатов. Той бе блъснат от Орлин Орлинов и падна на ръката си, като съмненията са за извадено рамо. През второто полувреме железничарите заложиха на нов състав, а „Левски” имаше само две резерви. Това се оказа решаващо в последните 20 минути, когато „Локо” вкара още 4 гола за крайното 5:0.

[contact-form]

Материалът Тежка загуба за „Левски“ в първата контрола е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.