България Север, Спорт

„Спартак“ загуби от „Локомотив“ (Г.О.)

ОФК „Спартак“ (Плевен) загуби с 1:0 третата си футболна контрола от лятната си подготовка. Плевенчани отстъпиха при гостуването си на „Локомотив“ (Г.О.), като пропуснаха да вкарат няколко изгодни положения. Получи се равностоен мач, в който „железничарите“ имаха превес единствено във владеенето на топката. Головите ситуации обаче бяха малко. Развръзката настъпи в 62-рата минута, когато след центриране от корнер плевенския страж Иван Георгиев изби, но топката рикошира у Станислав Иванов и добре пласираният Тихомир Трифонов я насочи в мрежата. В останалото време до края спартаковци имаха шансове да заличат пасива. В 80-ата минута Станислав Иванов засече центриране на Ивайло Раденцов с глава, но горнооряховския страж изби. При следващата плевенска атака юношата Александър Александров се завъртя бързо в наказателното поле и шутира, но вратарят на „Локо“ отново не позволи топката да навести мрежата му.

Материалът „Спартак“ загуби от „Локомотив“ (Г.О.) е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.