„Спартак“ се спаси от резил с гол от дузпа

Отборът на „Спартак“ Плевен бе само на четири минути от голям резил срещу новака в Северозападната трета лига „Янтра“ Полски Тръмбеш. Възпитаниците на Бойко Цветков имаха пълно превъзходство през целия двубой, но победиха с минималното 1:0. Единственото попадение реализира влезлият след почивката Христо Спасов в 84 мин. от дузпа. Още от първия съдийски сигнал в срещата плевенчани заложиха на атаките, а противника им на затворената игра. Играеше се предимно пред вратата на „Янтра“, но с пропуски се отличиха Венцислав Иванов, Радой Божилов, Михаил Кулов и Христо Спасов след влизането си през второто полувреме. Времето работеше за гостите, за да се стигне до 84 мин., когато тяхната крепост рухна след точно изпълнен наказателен удар.

Материалът „Спартак“ се спаси от резил с гол от дузпа е публикуван за пръв път на BG Север – Новини на часа.