„Спартак“ (Плевен) и „Кариана“ не се победиха в мач с шест гола

Отборът на „Спартак“ (Плевен) завърши наравно 3:3 срещу „Кариана“ (Ерден) във втората си зимна контрола. Срещата се игра на изкуственото игрище в монтанското село, като пет от головете паднаха още преди почивката. Плевенчани откриха още във втората минута, като Цветан Петров изпълни точно дузпа. Три минути по-късно домакините изравниха, а в средата на полувремето „Кариана“ поведе с 2:1. Цветан Петров реализира отново, като изравни – 2:2, след асистенция на Благовест Ленков. Самият Ленков също се разписа като голмайстор в 39-ата минута, когато вкара за 2:3, при който резултат завърши първото полувреме. На почивката и двата състава направиха множество смени. Домакините стигнаха до изравняването в 56 минута. На два пъти резервният страж на „Спартак“ Т. Тодоров спаси опасни удари на противникови футболисти. В последните минути на срещата и плевенчани имаха възможности да спечелят. На два пъти сам срещу вратаря на „Кариана“ излезе Александър Александров, а след него и Сонер Хюсеин бе на голова позиция, но ударите им бяха неточни и последният съдийски сигнал дойде при 3:3.

Материалът „Спартак“ (Плевен) и „Кариана“ не се победиха в мач с шест гола е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.