„Вихър“ (Славяново) тръгна с победа в летните контроли

„Вихър“ /Славяново/ спечели първата си приятелска среща от подготовката с 3:2 като гост на „Павликени“. В двата състава отсъстваха по няколко основни футболисти. Първото полувреме бе равностойно. Домакините бързо нанесоха двоен удар. В 5-ата минута точен бе Джихат Кямил. След още толкова време Александър Узунов направи 2:0. В края на първата част Константин Генков изведе Цветан Петров сам срещу вратаря, последва изстрел, стражът изби, но Александър Скорчев от близо изпрати топката в мрежата – 2:1. В началото на втората част Генков изравни с удар от 30 метра. Последваха два негови пропуска и един на Скорчев. Играч на „Павликени“ пък не уцели противниковата врата. В 85-ата минута гостите изпълниха корнер, вратарят на „Павликени“ изпусна топката и Светослав Кръстев я насочи в мрежата му за крайното 3:2.

Материалът „Вихър“ (Славяново) тръгна с победа в летните контроли е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.