Футбол: „Спартак“ (Плевен) не успя срещу съименника си от Варна

„Спартак“ (Плевен) завърши 0:0 срещу съименника си от Варна на градския стадион в Ловеч в среща от седмия кръг на Втора професионална футболна лига. И двата състава се борят за оцеляване, като са в дъното на класирането. Със започване на срещата съперниците влязоха в здрава битка. Тя се водеше предимно между двете наказателни полета. Имаше и по няколко ситуации за гол пред двете врати. Две за гостите пропиля Румен Николов. За плевенчани шансове се откриха пред Андриан Димитров. При единия стреля с глава покрай гредата, а при другия стражът на варненци Християн Славов спаси. Двуострата игра продължи и след почивката. Най-чистото голово положение бе пред плевенската врата. В 60-ата минута варненският нападател Румен Николов се измъкна на добра позиция, но Станислав Антонов не позволи да превземе мрежата му. С това нулево равенство плевенчани продължават да нямат победа в първенството.

Материалът Футбол: „Спартак“ (Плевен) не успя срещу съименника си от Варна е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.