MaxiNet | Skener.bg | Seminari.bg | Имейл МаркетингПсихолози Ресторанти

Футболни резултати и класиране

  • Футболни резултати и класиране
  • Футболни резултати и класиране
  • Футболни резултати и класиране

„А” ОФГ – 7 кръг:

Резултати:

Вихър (Гулянци) – Ботев (Трънчовица) 3:5

Ботев (Комарево) – Гигант (Белене) 1:1

Венци (Искър) – Мизия 2005 (Кнежа) 0:3

Войвода (Драгаш войвода) – Палфингер 2018 (Червен бряг) 4:1

Левски 2007 (Левски) – Левски (Брест) 4:1

Тръстеник- Ситомир (Никопол) 4:0

Класиране:

 1. Левски 2007 (Левски) 22:5 21

 2. Ботев (Трънчовица) 18:7 15 

 3. Тръстеник 2009 23:13 15

 4. Гигант (Белене) 17:4 14

5. Левски (Брест) 13:8 13

 6. Мизия 2005 (Кнежа) 11:13 7

 7. Ботев (Комарево) 11:11 7

 8. Ситомир (Никопол) 14:17 6

 9. Войвода (Драгаш войвода) 13:25 6

 10. Вихър (Гулянци) 16:24 6

11. Венци (Искър) 13:25 4

 12. Палфингер 2018 (Червен бряг) 8:27 2 

„Б” ОФГ – Изток – 6  кръг

Резултати:

Ботев (Вълчитрън) – Ботев 2014 (Българене) 3:1

Победа (Градище) – Динамо (Изгрев) 0:0

Виная (Згалево) – Чавдар (Бръшляница) 1:4

Обнова (Обнова) – Славия (Новачене) 1:7

Класиране:

1. Космос (Гривица) 11:3 13

 2. Чавдар (Бръшляница) 10:3 10

3. Славия (Новачене)       13:8 10

4. Ботев 2014 (Българене) 15:10 8

5. Динамо (Изгрев) 4:5 7

6. Виная (Згалево) 9:12 6

 7. Ботев (Вълчитрън) 6:5 6

 8. Обнова (Обнова) 4:15 3

 9. Победа (Градище) 2:13 2

„Б” ОФГ – Център – 6 кръг

Резултати:

Устрем (Крета) – Ясен (Ясен) 5:2

Бенковски (Опанец) – Искър (Ореховица) 1:3

Дунавска чайка (Сомовит) – Пордим 2017 (Пордим) 6:1

Вихър (Крушовене) – Свобода (Милковица) 6:0

Спартак (Божурица) – Левски (Горна Митрополия) 1:0

Класиране:

1. Спартак (Божурица) 16:5 15

 2. Вихър (Крушовене) 16:3 15

 3. Дунавска чайка (Сомовит) 15:9 10

4. Левски (Горна Митрополия) 12:8 10

5. Устрем (Крета) 15:14 7

 6. Бенковски (Опанец) 8:8 7

 7. Ясен (Ясен)  12:18 7

 8. Искър (Ореховица) 11:15 6

9. Пордим 2017 (Пордим) 3:13 4

 10. Свобода (Милковица) 6:21 3

„Б” ОФГ – Запад – 6 кръг

Резултати:

Светослав (Лепица) – Чавдар (Садовец) 0:3

Крали Марко (Еница) – Спартак (Койнаре) 2:3

Искър (Чомаковци) почива

Лавров (Горни Дъбник) – Искър (Долни Луковит) 4:2

Дреновец (Горник) почива

Класиране:

1. Спартак (Койнаре) 10:2 9 

 2. Светослав (Лепица) 12:11 9

3. Искър (Чомаковци) 6:1 6

4. Дреновец (Горник) 6:5 5

5. Крали Марко (Еница) 9:10 4

6. Чавдар (Садовец) 9:13 4

7. Лавров (Горни Дъбник) 7:12 3

8. Искър (Долни Луковит) 10:15 3

Материалът Футболни резултати и класиране е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.

Споделете

PinIt