Тежка загуба за „Спартак“ (Плевен) на националния стадион

ОФК „Спартак“ (Плевен) загуби тежко със 7:1 на националния стадион „Васил Левски“ от столичния ЦСКА 1948 в среща от 19-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Плевенчани се държаха почти цяло първо полувреме, като не допусната гол във вратата си. В самия край на полувремето домакините вкараха два гола. Венцислав Василев и юношата на „Спартак“ Васил Шопов поразиха мрежата на Антонов. През второто полувреме обаче гостите капитулираха напълно. Десетина минути след началото му Ивайло Климентов направи преднината на домакините класическа. В 60-ата минута капитанът Ивайло Раденцов реализира почетното попадение за плевенчани – 3:1. Плевенчани свършиха физическите сили и трудно спираха противниковите атаки. Климентов пак се разписа за 4:1. После за четвърт час по веднъж в плевенската врата вкараха Даниел Младенов, Андон Гущеров и Валентин Йосков за тежкото поражение.

Материалът Тежка загуба за „Спартак“ (Плевен) на националния стадион е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.