Футбол: Първа точка за „Спартак“ във втора лига

„Спартак“ (Плевен) взе първа точка във Втора професионална лига, след като завърши 0:0 срещу „Ботев“ (Гълъбово) на градския стадион в Ловеч. Така и двата отбора продължават без победа в първенството. „Спартак“ изпусна по-чистите положения и повече трябва да съжалява за пропусната победа. През първото полувреме футболистите от Гълъбово повече владееха топката, но по-сериозните опасности бяха пред вратаря им Диян Вълков. Най-чистото положение за плевенчани пропиля Христо Тодоров. След почивката треньорът на „Спартак“ Красимир Бислимов засили нападателната мощ с Андриян Димитров и Преслав Антонов. Именно последният изпусна да вкара с глава в празна врата. Имаше и положение за дузпа пред Диян Вълков, но реферът Петър Кузев не я свири. Той остана безмълвен и при идентична ситуация пред отсрещната врата. В последната минута и резервата Андриан Димитров пропусна чисто положение и срещата завърши без голове.
„Спартак“: Станислав Антонов – Станислав Иванов, Кристиян Григоров, Лъчезар Ковачев, Иво Върбанов, Димитър Димитров, Христо Тодоров /46-Андриян Димитров/, Ивайло Раденцов /капитан/, Жулиен Бенков, Петър Тончев /55-Преслав Антонов/, Ивайло Иванов /75-Хосеин Трайков/. Старши треньор – Красимир Бислимов

Материалът Футбол: Първа точка за „Спартак“ във втора лига е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.