България Север

Резултати и класиране: ОФК Елхово стъпи на криво на старта на първенството

ofkПрез почивните дни стартира шампионата в „А“ областна мъжка футболна група, където 12 отбора ще спорят за това кой да бъде окръжен шампион на област Ямбол.

В среща играна на стадиона в село Межда, ОФК Елхово не успя за втори пореден път да надделее над домакините в тази среща и завърши при равен резултат 1:1. Припомняме Ви, че по време на подготовката за шампионата преди по-малко от месец, двата съперника се изправиха един срещу друг тук в град Елхово, когато отново завършиха при резултат 3:3.

ОФК стартира в състав: на вратата Слав Славов и пред него Димитър Михайлов, Георги Димов, Данаил Попов, Калоян Ангелов, Димитър Тодоров, Пламен Христов (капитан), Димитър Баев, Красимир Ламбов, Валери Гаванозов и Атанас Танев.

На полувремето ОФК Елхово водеше с резултат 0:1 с гол на Атанас Танев. През второто полувреме в 77 минута за втори жълт картон, бе изгонен Валери Гаванозов, а за жалост в даденото продължение от главния рефер на срещата, ФК Межда изравнява резултата с автогол на Данаил Попов.

В следващият кърг ОФК Елхово приема ФК Тракиец Кукорево в 17:00 часа на 22 септември /неделя/. В първи кръг ФК Тракиец не успя да победи като домакин състава от село Генерал Инзово и завърши също при резултат 1:1.