Бастия препъна ЛилС късен гол на Уаби Казри Бастия стигна до домакинско равенство 1:1 срещу Лил в първия мач от 36-ия кръг на френската Лига 1. С тази грешна стъпка Лил загуби шансове да измести Монако на второто място и ще трябва да чака грешка на Сент Е

С късен гол на Уаби Казри Бастия стигна до домакинско равенство 1:1 срещу Лил в първия мач от 36-ия кръг на френската Лига 1. С тази грешна стъпка Лил загуби шансове да измести Монако на второто място и ще трябва да чака грешка на Сент Етиен или следващия кръг, за да подпечата визите си за Шампионската лига.Двубоят започна с минута мълчание в памет на жертвите Фюриани през 1992 година, когато трибуна на стадион „Арман Сезари“ се срути, в следствие на което загинаха 18 души.В 17-ата минута ветеранът на вратата на Бастия Микаел Ландро спаси своит…