“Чардафон 1919″ загуби на старта, “Ястребите” и “Титан гард” поведоха в група III

Миналогодишният четвъртфиналист “Чардафон 1919″ стартира със загуба участието си в 23-я турнир по минифутбол за Купата на Община Габрово, съобщи електронното спортно издание sport-gabrovo.com.

В първия си мач от група II селекцията на Николай Михов отстъпи с 0:3 на дряновския “Делта груп”. И трите попадения паднаха след почивката. Станимир Палев изведе гостите напред в 25-та минута, Любослав Витанов покачи на 2:0 в 37-та, а Метин Газолу оформи класическата победа на “Делта груп”. За дряновци това беше първи успех в турнира. В първия кръг “гардовете” отстъпиха драматично с 2:3 на лидера в групата “Веспа”.

В група III с по 4 точки на върха излязоха “Ястребите” и “Титан гард”, които в първия кръг направиха равенство по между си.

Цялата статия, актуални снимки от снощните срещи, както и кои са двубоите тази вечер можете да видите оттук.