„Шести участък“ – „No mercy“ е финалът на турнира по минифутбол

снимка: sport-gabrovo.com

„Шести участък“ и „No mercy“ ще спорят във финала на 24-я турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово, информира електронното спортно издание sport-gabrovo.com. Тимовете на „Копакабана“ и ВиК ще се срещнат в мача за третото място.

Това стана ясно след полуфиналните двубои, които се играха пред повече от 300 зрители в спортна зала „Орловец“. Шампионът от 2013-та „Шести участък“ победи с 4:1 „Копакабана“, а „Безмилостните“ сложиха край на приказката за сензацията на „ВиК“, надигравайки ги с 5:2.

Последните два мача от 24-я турнир по минифутбол за Купата на Община Габрово са в сряда, 10-ти февруари. От 18 часа е двубоят за третото място, между „Копакабана“ и ВиК, а от 19 е финалът – „Шести участък“ – „No mercy“.

Цялата статия, с подробния развой на вчерашните срещи, можете да прочетете оттук.