Англия изпусна Испания в самия край

Две супердербита ни предложи програмата с международни приятелски срещи тази вечер.

Отборите на Англия и Испания завършиха 2:2 в контролата, играна на препълнения „Уембли“.

Островитяните от самото начало показаха, че повече ще търсят победата и стигнаха до комфортен аванс от 2:0 след попадения на Адам Лалана (10 – дузпа) и Джейми Варди (48).

Това обаче не бе достатъчно. В заключителните 30 минути иберийците вдигнаха оборотите и след головете на Яго Аспас (89) и Иско (96), те успяха да се доберат драматично до равенството.

В друг дългоочакван сблъсък един срещу друг се изправиха тимовете на Италия и Германия.

За разлика от вече коментирания мач, тук нулевото равенство се запази до края на срещата, играна на на „Сан Сиро“.

Два от колосите на европейския и световен футбол си дадоха среща само няколко месеца след драматичния четвъртфинал на Евро 2016, спечелен от Бундестима след дузпи.

Този път обаче интересните моменти отсъстваха, а зрителите останаха разочаровани от прекалнео предпазливата игра от двете страни….