„Делта гард“ и „Виктория“ са първите осминафиналисти

CHARD_VICTORY_5

снимка: sport-gabrovo.com

Отборите на „Делта гард“ и „Виктория“ са първите два осминафиналиста в XXV-я турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово, информира sport-gabrovo.com. Двата състава постигнаха втори победи в група 1 и вече са сигурни участници в елиминационната фаза на турнира.

„Виктория“ постигна класически успех с 3:0 срещу „Чардафон 1919“. Изразителна победа записа „Делта гард“ в мача срещу „Община Дряново“. След нулева първа част, през вторите 20 минути „гардовете“ се развихриха и забиха цели 7 попадения във вратата на дряновци. Иво Георгиев реализира хеттрик. Пенко Стефанов добави два гола, а по веднъж се разписаха Александър Велинов и Станислав Събев.

След второто завъртане в групата „Делта гард“ и „Виктория“ са с пълен актив от по 6 точки и в последния кръг ще се срещнат в директен двубой за първото място.

В група 2 „Еса“ спечели първа победа и се изкачи на второто място.

Цялата статия можете да прочетете оттук.