„Спартак“ (Плевен) се издъни на панаира в Червен бряг

Отборът на „Спартак“ (Плевен) взе само точка от гостуването си на „Партизан“ (Червен бряг) в изтеглена среща за първенство на Северозападната трета лига. Възпитаниците на Бойко Цветков завършиха 1:1 в Червен бряг по време на панаирните празници на града. Още в началните минути домакините удариха греда и подсказаха, че ще търсят точки срещу именития си съперник. „Спартак“ (Плевен) обаче стигна първи до гол. В 26 мин. Христо Спасов от дузпа изведе плевенчани напред. „Партизан“ стигна до равенство в 54 мин., когато Калоян Тодоров центрира от фал и Шаранков вкара за 1:1. И двата състава пропиляха по няколко възможности за победен гол в оставащите до края минути, за да се запази крайното 1:1.

Материалът „Спартак“ (Плевен) се издъни на панаира в Червен бряг е публикуван за пръв път на BG Север – Новини на часа.