България Север, Спорт

Децата на ОФК „Спартак“ взеха плевенското дерби

Децата на ОФК „Спартак“ (Плевен) (родени 2003/2004 г.) надиграха с 4:1 връстниците си от „Спартак 1919“ (Плевен) в плевенското дерби на първенството на зона Велико Търново за деца. Срещата бе от четвъртия кръг на първенството, като възпитаниците на Момчил Челестинов грабнаха трите точки, след като изоставаха с 0:1 срещу другия плевенски отбор, воден от Емил Цветанов (Шивача). Пламен Иванов реализира за „Спартак 1919“ в 12 мин., но още до почивката символичните домакини от ОФК „Спартак“ обърнаха резултата до 2:1. През второто полувреме момчетата на Челестинов вкараха още два гола за убедителното 4:1. Хеттрик за победителите реализира Алекс Асенов, а четвъртото попадение е дело на Павел Челестинов.

Материалът Децата на ОФК „Спартак“ взеха плевенското дерби е публикуван за пръв път на BG Север – Новини на часа.