Тотнъм измъчи здраво Реал Мадрид

Не Кристиано Роналдо, а вратарят Кейлор Навас бе големият герой при равенството на Реал Мадрид 1:1 у дома с Тотнъм. Испанците имаха пълно превъзходство през целия мач, но Навас отрази удари на Хари Кейн и Кристиан Ериксен, останали сами срещу него.

Иначе Рафаел Варан си вкара автогол в 28-та минута, а Роналдо изравни от дузпа в 43-та. Страхотен мач направи у другият вратар Юго Лорис, който се отчете с невероятни спасявания след удари на Карим Бензема и Кристиано.

Така след изиграни 3 мача в Група Н Тотнъм и Реал Мадрид делят първото място с по 7 точки и голова разлика 7:2. АПОЕЛ Никозия и Борусия Дортмунд пък имат по 1 точка след равенството помежду им в другия мач от групата.

Реал Мадрид започна много силно срещата и още в 5-та минута Роналдо разтресе гредата. Кристиано засече с глава центриране на младия Хакими отдясно, но нямаше късмет. Топката попадна на крака на Карим Бензема, който пък не успя да улучи опразнената врата и стреля в аут.

Роналдо имаше огромно желание да блесне и пробваше всяка възможност да отправи удар. Така бе и в 17-та минута, когато топката мина встрани от гредата след негов диагонален шут. Постепенно натискът на домакините избледня, а англичаните имаха своите положения.

В 28-та минута Кейлор Навас спаси страхотен удар отблизо на Хари Кейн. Малко след това пък гостите искаха дузпа за нарушение на Каземиро срещу Йоренте. Така се стигна до 28-та минута, когато Орие центрира от дясното крило към Кейн, …