България Север, Спорт

„Спартак“ се издъни като домакин

Продължава незадоволителното представяне на футболистите на „Спартак“ (Плевен) в Северозападната трета лига. В среща от 11-ия кръг плевенчани като домакини завършиха 1:1 срещу „Павликени“. През целия двубой домакините владееха повече топката, но атаките им бяха повече хаотични, без да създадат реални голови опасности. В 34 минута Христо Спасов все пак успя да изпрати топката в мрежата на гостите за 1:0. В 71-вата минута при една от контраатаките си Красен Трифонов надбяга плевенската защита, шутира, вратарят изби, но при добавката на нападателя равенството бе възстановено. „Спартак“ дори бе на крачка от срамна загуба, но Димитър Кушев не успя да вкара с глава от 4-5 метра малко преди края.

Материалът „Спартак“ се издъни като домакин е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.