Когато се правиш на голям дузпаджия… (ВИДЕО)

Помните ли дузпата, изпълнена от Симоне Дзадза в четвъртфиналния мач от Евро 2016 между Италия и Германия? Е, бразилецът Додо от втородивизионния турски тим Гиресунспор хвърли ръкавицата на Дзадза и сътвори още „по-виртуозно” изпълнение от бялата точка, пише Sportal.bg“. Това се случи по време на първия четвъртфинален мач от турнира за Купата на Турция между домакините от Гиресунспор и гранда Фенербахче.

След като в 26-ата минута Мехмет Топал бе дал аванс на Фенербахче в резултата, в 53-ата минута Додо получи идеален шанс да изравни, но впечатляващата му “засилка” бе последвана от още “по-фамозен” изстрел…

Домакините все пак изравниха в 73-ата минута с гол на сънародника на Додо – Кариока, но в четвъртата минута на добавеното време друг бразилец – Фернандао, донесе победата на Фенербахче с 2:1.