„Спартак“ загуби от лидера на Втора лига

ОФК „Спартак“ Плевен допусна първа загуба в контролите по време на зимната си подготовка. Плевенчани отстъпиха с 1:4 на лидера във Втора професионална лига „Ботев“ Враца, в приятелска футболна среща, играна в София. През първото полувреме срещата бе равностойна, като „Спартак“ откри резултата с попадение на Александър Кирилов в 27-ата минута. Радой Божилов и Георги Чакъров също имаха възможност за гол, като и съперникът също пропусна изгодни положения. През второто полувреме на терена излязоха много нови футболисти и за двата отбора. Отборът на „Ботев“ наложи превес и с четири гола обърна резултата до 4:1.

Материалът „Спартак“ загуби от лидера на Втора лига е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.