„Спартак“ с равен в поредната си контрола

Мачът на плевенчани с „Чавдар“ (Етрополе) завърши 1:1

В поредната си контролна футболна среща от зимната подготовка отборът на „Спартак“ (Плевен) завърши наравно 1:1 срещу „Чавдар“ (Етрополе). Плевенчани бяха по-добрият отбор на терена и повече трябва да съжаляват за пропуснатата победа. Още в началото на срещата Радослав Байчев откри за „Спартак“. Малко по-късно той пропусна да се разпише отново. Христо Спасов също пропусна да вкара в противниковата врата. През това първо полувреме вратарят на „Спартак“ скучаеше на вратата си, като нямаше работа. След почивката Велев постепенно пусна в игра нов състав. Това се отрази на качеството на игра. Въпреки това Радой Божилов и Едуард Атанасов пропуснаха от изгодни позиции. Съперникът се възползваха от грешка в защитата на „Спартак“ и стигнаха до крайното 1:1.

Материалът „Спартак“ с равен в поредната си контрола е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.