Нова издънка за „Спартак“ в Кнежа

Отборът на „Спартак“ продължава ходенето по мъките в официалните си срещи за първенство на Северозападната трета лига. В среща от 19 кръг футболистите на „Спартак“ завършиха наравно 1:1 като гост на борещия се за своето спасение „Мизия“ (Кнежа). Домакините играха без 5 свои основни футболисти, но в края можеха и да спечелят трите точки. Плевенчани поведоха в 20 минута, когато вратарят на „Мизия“ излезе неразчетено, размина се с топката и Тодор Тодоров я вкара в празната врата за 0:1. Освен гола аванс, спартаковци имаха и предимство във владеенето на топката, но не се възползваха от него. Домакините продължиха да се борят за всяка педя терен и заслужиха точката. Първо в 77 минута Тихомир Дамянов и Любомир Блажев последователно се разминаха с топката пред празната врата. При следващата атака обаче Генади Петров с шут от воле изравни – 1:1, при който резултат дойде и последния съдийски сигнал. С представянето си играчите на „Спартак“ само затвърждават слуховете, че на базата в Бояна се прави всичко друго, но не и да се тренира сериозно. В социалните мрежи има достатъно снимки как протича един ден на футболист, носещ фланелката на „Спартак“. И след тези излагации, нека властимащите в клуба  да не се чудят за отношението към тях.

Материалът Нова издънка за „Спартак“ в Кнежа е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.