„Спартак“ и „Левски“ си разделиха по едно полувреме и по една точка

Отборите на „Левски“ (гр. Левски) и „Спартак“ (Плевен) завършиха наравно 1:1 в среща от 23-я кръг на Северозападната трета лига. Двата отбора си разделиха по едно полувреме. Още в първата минута „Спартак“ имаше възможност да откриерезултата, но вратарят на домакините от „Левски“ Иван георгиев се намеси авторитетно и спаси. В 43 мин. Христо Спасов откри за плевенчани след извеждащ пас на съотборник. След почивката „Левски“ бе по-активният отбор. Домакините установиха надмощие и в 56 мин. Цветан Петров изравни. След попадението „Левски“ продължи да натиска и да търси настойчиво победата. Пропуски на Цв. Петров, Систов, Паликрушев и Иво Върбанов не позволиха на домакините да постигнат победа и срещата завърши 1:1.

Материалът „Спартак“ и „Левски“ си разделиха по едно полувреме и по една точка е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.