Христо Спасов донесе трите точки за „Спартак“ с два гола

Отборът на „Спартак“ (Плевен) надигра като домакин „Трявна“ с 3:1 в среща от 27-ия кръг на Северозападната трета лига. Плевенчани доминираха през цялата среща и заслужено се поздравиха с трите точки. Два гола за успеха реализира Христо Спасов.

„Спартак“ взе инициативата още от първия съдийски сигнал и още в 6 мин. откриха резултата. Христо Спасов бе точен с глава след асистенция на Георги Чакъров. Той пък бе точен от пряк свободен удар в 15-а минута за 2:0. Пропуски на плевенските нападатели попречиха резултата да стане по- изразителен. „Трявна“ се върна в мача в 38 мин., когато Васил Андреев намали с голям късмет. След почивката играта бе равностойна. Едва в добавеното време на срещата Хр. Спасов наказа грешка на гостите и вкара за крайното 3:1.

Материалът Христо Спасов донесе трите точки за „Спартак“ с два гола е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.