„Спартак“ отнесе четворка от „Севлиево“

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби с 0:4 домакинството си на „Севлиево“ в среща от предпоследния кръг на Северозападната трета лига. Плевенчани играха изцяло с юношеска формация и Иван Петков, който е единственият останал от тези, които тренираха в София. Останалите, трениращи цяла пролет в София, вече не са част от отбора. На националната база „Бояна“ вече няма трениращи футболисти с екипи на „Спартак“ (Плевен), въпреки че хотелската част на базата се стопанисва от основния спонсор на плевенския клуб. Според запознати тандемът Емил Велев – Румил Жотев почти сигурно вече приключи взаимоотношенията си със „Спартак“ (Плевен) . Срещу „Севлиево“ плевенчани бяха водени от Момчил Челестинов. Юношите се държаха добре на терена през първото полувреме, като се бранеха организирано, а на моменти търсеха надиграване с далеч по-опитния си съперник. Гостите откриха в 42 минута след грешка в отбраната на плевенчани и това им даде още по-голям импулс след почивката. През второто полувреме „Севлиево“ вкара още три безответни гола за крайното 0:4, а очевидно за „Спартак“ предстои вълнуващо лято.

Материалът „Спартак“ отнесе четворка от „Севлиево“ е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.