Светлин Линев спаси дузпа за победата на „Вихър“ (Славяново)

Играещият президент на „Вихър“ (Славяново) Светлин Линев (Суси) спаси дузпа при победата на „Вихър“ (Славяново) с 2:0 над „Първа атомна“. Контролата се игра в Козлодуй като част от лятната подготовка на двата състава. Преди три дни те играха отново в Славяново, като проверката завърши 0:0. Сега тимът от Славяново бе по- добрият и заслужено се поздравиха с победата, която можеше да бъде и по-изразителна. Половин час след началния съдийски сигнал Борислав Иванов премина през целия терен с топка в краката, финтира вратаря, който го повали в наказателното поле и Константин Генков реализира отсъдената дузпа за 1:0. Петнадесет минути преди края Георги Георгиев изведе Йоан Петков по диагонала и той със силен удар оформи крайното 2:0. В последните минути и домакините от Козлодуй получиха право да изпълнят дузпа, но Светлин Линев спаси удара на лидера на домакините Николай Ганчев.

Материалът Светлин Линев спаси дузпа за победата на „Вихър“ (Славяново) е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.