„Спартак“ вкара три на „Партизан“

Отборът на „Спартак“ (Плевен) победи с 3:1 „Партизан“ (Ч. бряг) в поредната контрола от лятната си подготовка. Възпитаниците на Красимир Бислимов и Петър Ванков имаха надмощие през първото полувреме и до почивката водеха с 2:0. Още в началото Иво Върбанов насочи с глава центрираната топка и тя спря в мрежата на съперника. После Венцислав Миленов бе фаулиран в наказателното поле и Ивайло Раденцов удвои. Домакините имаха още няколко голови възможности, които Любомир Тодоров и Ивайло Иванов пропуснаха. Кирил Вълов пък отправи два опасни удара към вратата на „Спартак“. След почивката двата отбора направиха голям брой смени. Селекцията на играещия треньор на „Партизан“ Любомир Иванов изравни играта. В средата на полувремето Ивайло Иванов пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Димитър Димитров. По-късно Радослав Батов реализира за 3:0. В самия край юношата Христо Димов реализира почетното попадение за „Партизан“, оформяйки крайното 3:1.

Материалът „Спартак“ вкара три на „Партизан“ е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.