„Спартак“ (Плевен) с равенство в Етрополе

Футболистите на „Спартак“ (Плевен) завършиха 1:1 в Етрополе срещу местния „Чавдар“ в поредната контрола от лятната си подготовка. Двата отбора си размениха по едно попадение още в началните десетина минути. Секунди след началния съдийски сигнал домакините от Етрополе се възползваха от неразбирателството в защитата на „Спартак“ и откриха резултата. В 11-ата минута Ивайло Иванов засече с глава центрираната от корнер топка и тя спря в мрежата – 1:1.  До почивката спартаковци имаха три добри възможности да развият и завършат с попадение атаки, но ги пропиляха. В началния четвърт час на второто полувреме треньорският тандем Красимир Бислимов – Петър Ванков направи поредица от смени, за да даде шанс на абсолютно всички свои футболисти. До края те имаха две отлични ситуации пред вратата на съперника, но не успяха да ги реализират.

Материалът „Спартак“ (Плевен) с равенство в Етрополе е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.