Ранен и късен гол пречупиха „Вихър“ в Луковит

Отборът на „Вихър“ (Славяново) загуби с 0:2 като гост на „Ботев“ (Луковит) в последната си лятна контрола преди началото на първенството в Северозападната трета аматьорска футболна лига. Тимът на Николай Боянов допусна по един гол в началото и в края на срещата, въпреки по-добрата си игра, особено след почивката. Още във 2 минута Борислав Иванов сгреши на фланга, последва бърза контраатака и след центриране Владислав Симеонов откри резултата за „Ботев“. Попадението даде самочувствие на домакините и те бяха по-добрият отбор до почивката. Второто полувреме бе изцяло за гостите от Славяново. Те доминираха и създадоха доста голови положения, но мерникът им бе неточен. На три пъти Иван Иванов и по веднъж Евгени Систов, Светослав Кръстев и Константин Генков пропиляха отлични възможности за изравняване. Домакините действаха по-дефанзивно, но в последните секунди проведоха бърза контраатака, която Стойко Кръстев завърши с попадение за крайното 2:0.

Материалът Ранен и късен гол пречупиха „Вихър“ в Луковит е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.