Северозападна трета лига – програма Есен 2018 г.
I кръг – 12 август, неделя, 18:00 ч.
Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй)
Вихър (Славяново) – ОФК Локомотив (Мездра)
Ком (Берковица) – Янтра Габрово (Габрово)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов)
Спартак (Плевен) – Трявна (Трявна)
Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2007 (Левски)
Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)
Ботев (Луковит) – Павликени (Павликени)
II кръг – 19 август, неделя, 18:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)
Севлиево (Севлиево) – Ботев (Луковит)
Левски 2007 (Левски) – Партизан (Червен бряг)
Трявна (Трявна) – Локомотив 1927 (Дряново)
Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)
Янтра Габрово (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)
ОФК Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)
Бдин 1923 (Видин) – Вихър (Славяново)
III кръг – 26 август, неделя, 18:00 ч.
Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)
Ком (Берковица) – Бдин 1923 (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) – ОФК Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) – Янтра Габрово (Габрово)
Локомотив 1927 (Дряново) – Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) – Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)
IV кръг – 2 септември, неделя, 17:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево)
Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) – Ботев (Луковит)
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)
Янтра Габрово (Габрово) – Локомотив 1927 (Дряново)
ОФК Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)
Бдин 1923 (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)
V кръг – 9 септември, неделя, 17:00 ч.
Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) – Бдин 1923 (Видин)
Локомотив 1927 (Дряново) – ОФК Локомотив (Мездра)
Партизан (Червен бряг) – Янтра Габрово (Габрово)
Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)
Севлиево (Севлиево) – Левски 2007 (Левски)
VI кръг – 16 септември, неделя, 17:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево)
Академик (Свищов) – Павликени (Павликени)
Янтра Габрово (Габрово) – Ботев (Луковит)
ОФК Локомотив (Мездра) – Партизан (Червен бряг)
Бдин 1923 (Видин) – Локомотив 1927 (Дряново)
Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)
Ком (Берковица) – Янтра (Полски Тръмбеш)
VII кръг – 23 септември, неделя, 17:00 ч.
Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)
Локомотив 1927 (Дряново) – Вихър (Славяново)
Партизан (Червен бряг) – Бдин 1923 (Видин)
Ботев (Луковит) – ОФК Локомотив (Мездра)
Павликени (Павликени) – Янтра Габрово (Габрово)
Севлиево (Севлиево) – Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) – Трявна (Трявна)
VIII кръг – 30 септември, неделя, 17:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски)
Янтра Габрово (Габрово) – Севлиево (Севлиево)
ОФК Локомотив (Мездра) – Павликени (Павликени)
Бдин 1923 (Видин) – Ботев (Луковит)
Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)
Ком (Берковица) – Локомотив 1927 (Дряново)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Спартак (Плевен)
IX кръг – 7 октомври, неделя, 16:00 ч.
Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)
Локомотив 1927 (Дряново) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)
Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)
Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин)
Севлиево (Севлиево) – ОФК Локомотив (Мездра)
Левски 2007 (Левски) – Янтра Габрово (Габрово)
Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)
X кръг – 11 октомври, четвъртък, 16:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)
Янтра Габрово (Габрово) – Трявна (Трявна)
ОФК Локомотив (Мездра) – Левски 2007 (Левски)
Бдин 1923 (Видин) – Севлиево (Севлиево)
Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)
Ком (Берковица) – Ботев (Луковит)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) – Локомотив 1927 (Дряново)
XI кръг – 14 октомври, неделя, 16:00 ч.
Локомотив 1927 (Дряново) – Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)
Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)
Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)
Левски 2007 (Левски) – Бдин 1923 (Видин)
Трявна (Трявна) – ОФК Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) – Янтра Габрово (Габрово)
XII кръг – 21 октомври, неделя, 16:00 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – Янтра Габрово (Габрово)
ОФК Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов)
Бдин 1923 (Видин) – Трявна (Трявна)
Вихър (Славяново) – Левски 2007 (Левски)
Ком (Берковица) – Севлиево (Севлиево)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени)
Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)
Локомотив 1927 (Дряново) – Партизан (Червен бряг)
XIII кръг – 28 октомври, неделя, 14:30 ч.
Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)
Ботев (Луковит) – Локомотив 1927 (Дряново)
Павликени (Павликени) – Спартак (Плевен)
Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица)
Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)
Академик (Свищов) – Бдин 1923 (Видин)
Янтра Габрово (Габрово) – ОФК Локомотив (Мездра)
XIV кръг – 4 ноември, неделя, 14:30 ч.
Първа атомна (Козлодуй) – ОФК Локомотив (Мездра)
Бдин 1923 (Видин) – Янтра Габрово (Габрово)
Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)
Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски 2007 (Левски)
Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)
Локомотив 1927 (Дряново) – Павликени (Павликени)
Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)
XV кръг – 11 ноември, неделя, 14:30 ч.
Ботев (Луковит) – Първа атомна (Козлодуй)
Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)
Севлиево (Севлиево) – Локомотив 1927 (Дряново)
Левски 2007 (Левски) – Спартак (Плевен)
Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Академик (Свищов) – Ком (Берковица)
Янтра Габрово (Габрово) – Вихър (Славяново)
ОФК Локомотив (Мездра) – Бдин 1923 (Видин)
Материалът Северозападна трета лига – програма Есен 2018 г. е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.