Програма „Б” ОФГ – Запад, Есен 2018 г.
25 август 2018, събота, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Левски (Писарово)
26 август 2018, неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) – Левски (Сухаче)
26 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Светослав (Лепица) – Искър (Чомаковци)
Венци (Искър) – Искър (Долни Луковит)
Дреновец (Горник) – Крали Марко (Еница)
Чавдар (Садовец) – Палфингер (Червен бряг)
II кръг
1 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Светослав (Лепица)
2 септември 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) – Дреновец (Горник)
2 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) – Палфингер (Червен бряг)
Крали Марко (Еница) – Чавдар (Садовец)
Искър (Долни Луковит) – Лавров (Горни Дъбник)
Искър (Чомаковци) – Венци (Искър)
III кръг
8 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Венци (Искър) – Спартак (Койнаре)
9 септември 2018, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Садовец) – Левски (Сухаче)
9 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) – Левски (Писарово)
Лавров (Горни Дъбник) – Искър (Чомаковци)
Дреновец (Горник) – Искър (Долни Луковит)
Палфингер (Червен бряг) – Крали Марко (Еница)
IV кръг
15 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Лавров (Горни Дъбник)
16 септември 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) – Палфингер (Червен бряг)
16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) – Крали Марко (Еница)
Искър (Долни Луковит) – Чавдар (Садовец)
Искър (Чомаковци) – Дреновец (Горник)
Светослав (Лепица) – Венци (Искър)
V кръг
22 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Дреновец (Горник) – Спартак (Койнаре)
Палфингер (Червен бряг) – Искър (Долни Луковит)
23 септември 2018, неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) – Левски (Сухаче)
23 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Венци (Искър) – Левски (Писарово)
Лавров (Горни Дъбник) – Светослав (Лепица)
Чавдар (Садовец) – Искър (Чомаковци)
VI кръг
29 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Чавдар (Садовец)
30 септември 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) – Левски (Сухаче)
30 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) – Крали Марко (Еница)
Искър (Чомаковци) – Палфингер (Червен бряг)
Светослав (Лепица) – Дреновец (Горник)
Венци (Искър) – Лавров (Горни Дъбник)
VII кръг
6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) – Спартак (Койнаре)
7 октомври 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) – Искър (Долни Луковит)
7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) – Левски (Писарово)
Дреновец (Горник) – Венци (Искър)
Чавдар (Садовец) – Светослав (Лепица)
Крали Марко (Еница) – Искър (Чомаковци)
VIII кръг
13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Крали Марко (Еница)
14 октомври 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) – Левски (Сухаче)
14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Писарово) – Искър (Долни Луковит)
Светослав (Лепица) – Палфингер (Червен бряг)
Венци (Искър) – Чавдар (Садовец)
Лавров (Горни Дъбник) – Дреновец (Горник)
IX кръг
21 октомври 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) – Спартак (Койнаре)
21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Дреновец (Горник) – Левски (Писарово)
Чавдар (Садовец) – Лавров (Горни Дъбник)
Палфингер (Червен бряг) – Венци (Искър)
Крали Марко (Еница) – Светослав (Лепица)
Искър (Долни Луковит) – Искър (Чомаковци)
X кръг
27 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Спартак (Койнаре) – Искър (Долни Луковит)
28 октомври 2018, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) – Левски (Сухаче)
28 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Писарово) – Искър (Чомаковци)
Венци (Искър) – Крали Марко (Еница)
Лавров (Горни Дъбник) – Палфингер (Червен бряг)
Дреновец (Горник) – Чавдар (Садовец)
XI кръг
3 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Искър (Чомаковци) – Спартак (Койнаре)
4 ноември 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) – Венци (Искър)
4 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) – Левски (Писарово)
Палфингер (Червен бряг) – Дреновец (Горник)
Крали Марко (Еница) – Лавров (Горни Дъбник)
Искър (Долни Луковит) – Светослав (Лепица)
Материалът Програма „Б” ОФГ – Запад, Есен 2018 г. е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.