„Спартак“ (Плевен) продължи победния си марш във „В“ група

Отборът на „Спартак“ (Плевен) постигна четвърта поредна победа със суха мрежа за първенството на Северозападната трета лига. Плевенчани надиграха като гости „Локомотив“ (Мездра) с 2:0, пропускайки по-изразителен успех. Първото полувреме бе с лек превес на плевенчани, но те така и не успяха да открият резултата. Едва след почивката „Спартак“ вдигна оборотите и резултаът не закъсня. В 53 мин. Цветан Петров бе изведен на отлична позиция и с техничен удар откри за „Спартак“. Малко по-късно Петров уцели страничната греда. Крайното 0:2 оформи Ивайло Иванов 5 минути преди края след подаване на Любомир Тодоров.

След 4 кръг „Спартак“ е с пълен актив от 12 точки и без допуснат гол във вратата си.

Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)  2:0

Материалът „Спартак“ (Плевен) продължи победния си марш във „В“ група е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.