„Левски“ допусна изравняване в последната минута

Отборът на „Левски“ гр. Левски завърши наравно 1:1 като гост на „Академик“ Свищов в последната си контрола преди старта на пролетния полусезон в Северозападната трета лига. Гостите от „Левски“ трябва да съжаляват повече за пропуснатата победа. През първото полувреме те имаха подчертано надмощие, което се изрази само в един гол. Гостите пропуснаха 3-4 чисти положения, преди Ангушев в 35 минута да вкара с удар отблизо. След почивката играта се изравни. Домакините натиснаха в търсене на обрат, но така и не успяваха да поразят вратата на „Левски“. Едва в 90 минута „студентите“ стигнаха до изравнителен гол, с който се спасиха от загуба. В първия пролетен кръг, който е на 24 февруари, „Левски“ е домакин на „Локомотив“ Дряново, като двубоят е възлов в борбата за спасение.

Материалът „Левски“ допусна изравняване в последната минута е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.