„Спартак“ с нова загуба в летните контроли

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби с 1:3 от „Монтана“ в контрола от лятната си подготовка. Още до 12 минута съперникът поведе с 2:0. В 5-ата минута Атанас Илиев се възползва от неразбирателство в плевенската отбрана и откри резултата. Седем минути по-късно Валентино Макавеев спря с нарушение съперник и реферът отсъди дузпа, която Тони Тасев реализира за 2:0. Постепенно плевенчани задържаха повече топката и опитаха да изравнят играта. Малко преди почивката обаче Иван Михов засече с глава центрираната от корнер топка и тя спря за трети път в плевенската мрежа. В края на мача Цветан Петров реализира почетното попадение за „Спартак“. Неприятна травма получи в края Благовест Ленков, който бе откаран в болницата, след като се сблъска с противник и падна на рамото си.

Материалът „Спартак“ с нова загуба в летните контроли е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.