„Спартак“ (Плевен) с минимална победа в контрола

„Спартак“ (Плевен) победи с 1:0 „Локомотив“ (Горна Оряховица) в поредната си контрола от лятната подготовка. Победата на плевенчани бе напълно заслужена с оглед показаното на терена. Първото полувреме бе равностойно с опасности и пред двете врати, но нападателите и на двата отбора показаха неточен мерник. След почивката „Спартак“ взе инициативата и играта бе предимно в полето на „Локомотив“. Възпитаниците на Красимир Бислимов и Петър Ванков овладяха средата на терена и това придаде допълнително острота на атаките им. Единственият гол падна в 79 мин. – след изпълнение на ъглов удар Цветелин Иванов изпрати топката в мрежата на съперника. В последните 10 минути „Локомотив“ (Горна Оряховица) се опита да изравни, но „Спартак“ игра стабилно в защита и не допусна опасности пред своята врата.

Материалът „Спартак“ (Плевен) с минимална победа в контрола е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.