Футбол: „Спартак“ (Плевен) загуби в Разград

Отборът на „Спартак“ (Плевен) продължава да няма спечелена точка във Втора професионална футболна лига и след третия кръг. Плевенчани загубиха от дубъла на шампиона „Лудогорец“ с 0:2. Димитър Митков реализира и двете попадения за домакините. Първото полувреме бе спокойно. Плевенският страж Станислав Антонов бе поставен на изпитание два пъти, но спаси ударите на Хюсеин Кельовлуев и Иван Йорданов. Към отсрещната врата бе отправен само един шут от Димитров, но не улучи целта. След почивката бе по-интересно. В 51-вата минута Антонов спаси удар на Митков. Минута по-късно обаче нападателят бе точен за 1:0. Десетина минути след това плевенският капитан Ивайло Раденцов уцели гредата. Секунди по-късно реферът отсъди дузпа и Митков реализира за втори път. Малко преди края той бе близо до хеттрик, но Антонов спаси.

Материалът Футбол: „Спартак“ (Плевен) загуби в Разград е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.