„Спартак“ (Плевен) отпадна за купата след голов трилър

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби с 3:4 от „Септември“ (София) и отпадна от турнира за купата на България. Срещата се игра в София по взаимно съгласие на двата клуба. Резултатът бе открит от символичните гости в четвъртата минута, след като Георги Русев успя да прокара топката покрай вратаря Начев. В десетата „Спартак“ изравни след грешка на стража Вуцов и Петър Тончев изравни. Скоро обаче Владимир Николов засече центриране с глава и даде нова преднина на „Септември“. Малко преди края на полувремето Борис Галчев вкара трети гол за тима си, след като се разписа с удар в наказателното поле. През втората част тимът от София явно подцени съперника и това костваше изравняване. На два пъти Кристиан Григоров с глава прониза Вуцов и така направи 3:3. В 87-ата минута обаче „Септември“ получи правото да изпълни дузпа и Павел Петков реализира за крайния успех на тима си.

Материалът „Спартак“ (Плевен) отпадна за купата след голов трилър е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.