„Спартак“ (Плевен) вкара четири в Свищов

ОФК „Спартак“ (Плевен) се наложи с 4:0 в Свищов над местния „Академик“ в приятелска футболна среща от зимната си подготовка. Плевенчани бяха по-добрият отбор през целия мач и не позволиха на съперника да застраши нито веднъж вратата им. Ивайло Иванов откри резултата в средата на първото полувреме, разписвайки се с глава след центриране на съотборник. При този резултат завърши първото полувреме. Веднага след почивката Ивайло Раденцов удвои от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Ивайло Иванов. В 65-ата минута Ивайло Иванов вкара гол за 3:0. Той стреля, стражът на „студентите“ изби, но при добавката изпрати топката в мрежата. Десетина минути преди края Андриян Димитров получи топката от дълбочина, преодоля излезлия вратар и бранител и реализира четвъртото попадение. Пропуски на Димитър Димитров, Ивайло Иванов, Цветелин Иванов и Преслав Антонов не позволиха на „Спартак“ да се поздрави с по-изразителна победа.

Материалът „Спартак“ (Плевен) вкара четири в Свищов е публикуван за пръв път на Новини от Плевен – „BG Север“.