Нюкасъл нанесе втора загуба на Фулъм

ben-arfa

Фулъм записа втора загуба от началото на сезона във Висшата лига, след като в мач от 3 кръг отстъпи с 0:1 при гостуването си на Нюкасъл. „Свраките“ стигнаха до успеха с гол четири минути преди края.

Българският нападател Димитър Бербатов игра цял мач за „котиджърс“. Нюкасъл и Фулъм спазиха традицията от последните си шест сблъсъка, които бяха спечелени от отбора домакин. За „свраките“ това е трети пореден успех у дома над лондонския тим.

Нюкасъл беше по-активният тим и заслужено спечели мача, въпреки късния гол. Играмите на Алан Пардю пропиляха няколко изгодни положения за гол преди Хатем бен Арфа да се разпише след солова акция в 86-ата минута. Той пое топката вдясно от наказателното поле, влезе навътре в терена и прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Дейвид Стокдейл.